Royal Latvia
RU
Royal Window Profiles RoyalTel
Royal Siding Royal Road Barrier
Royal Dual Wall Gutter Royal Interior Panels
Royal Fencing
     
 

Royal Window Profiles

Izturība, siltums – vienkārša montāža

. Royal Window Profiles sistēmas elementi
. Krāsu izvēle . Atestācijas, sertifikāti
. Profilu varianti . Attēli

The Royal Window Profiles sistēma ir logu saime ar divām- trim un četrām kamerām, kas izgatavotas no triecienizturīga cieta PVC. Šie ir janākās paaudzes profili ar optimāliem tehniskiem parametriem un gludu formu, sauktu par Soft Line. Kanādas tehnologu grupas izstrādātās sistēmas struktūras dizains ietver sevī unikālu modernu modeļu izmantošanu savienojumā ar augsti tehnoloģiskiem logu izstrādes sasniegumiem.

Plašs stikojuma sortiments, dažāds rāmja platums un daudzveidīga Renolit pārklājumu krāsu palete ļauj apmierināt pat visprasīgāko klientu vēlmes.

Pēc Royal Window Profiles sistēmas izgatavotie logi ir ekoloģiski, enerģiju taupoši un izturīgi. Tie cieši noslēdzas, tāpēc tiem ir lieliska termiskā un akustiskā izolācija.

Royal Window Profiles profilu vienmēr augstās kvalitātes garantija ir pastāvīgās pārbaudes un tām sekojošie izmēģinājumi uzņēmuma laboratorijā. Kvalitātes kontrolei pakļauti izejmateriāli, no kuriem profili tiek izgatavoti, kā arī galaproduketu testēšana , lai tie atbilstu visstingrākajām kvalitātes prasībām.

Nenoliedzama Royal Europa priekšrocība ir tā, ka visis sistēmas elementi tiek ražoti Polijā. Tāpēc ražošanas process nav atkarīga no aizkavētām piegādēm un visi pasūtījumi tiek izgatavoti paredzētajā laikā.

Royal Europa piedāvā profesionālu konsultāciju un kompleksa servias pakalpojumus, īsus izpildes termiņus un garantijas apkopi.

Royal Europa partneriem tiek garantēts atbalsts īpašas marketinga programmas formā, regulāri tiek organizētas apmācības un profesionālās konsultācijas.

Rūpēs par veselību un vides aizsardzību

1997. Eiropas Komiteja vairākām Eiropas pērniecības organizācijām uzdeva izanalizēt problēmas, kas saistītas ar PVC profilu izgatavošanas procesā izmantotā svina un kadmija stabilizatoru kaitīgo ietekmi uz apkārtējo vidi un cilvēka veselību. Testu rezultāti tika publicēti trīs gadus vēlā dokumentā, kura nosaukums bija "The Green Book of PVC" („PVC Zaļā grāmat”). Lielākā daļa kadmija un svina sastāvdaļas tika atzītas par bīstamām veselībai un apkārtējai videi, toksiskām un vēzi izraisošām. Līdzīgs viedoklis bija ietverts Eiropas Savienības Direktīvā (67/548/EWG

Diemžēl sākotnēji svina un kadmija sastāvdaļas bieži tika izmantotas logu profilu stabilizāšanas procesā. Deviņdesmitajosd gados, kad tika pierādīta to kaitīgā ietekme uz veselību, kadmija sastāvdaļas tika izņemtas no ražošanas procesa, tomēr joprojām tika izmantotas svina sastāvdaļas. Deviņdesmito gadu vidū sāka izmantot cinka-kalcijas stabilizatorus, kas arī tagad pārsvarā tiek izmantoti. Tomēr jauninājums ir profili, kas tiek izgatavoti, pamatā izmantojot cinka stabilizatorus, kā to dara galvenokārt ASV un Kanādā.

Royal Europa Polijas tirgū ir vienīgais uzņēmums, kas atteicies no veselībai un apkārtējai videi kaitīgo smago metālu – piemēram, kadmija un svina izmantošanas un sācis pielietot dabai draudzīgākus stabilizatorus uz alvas-organikas bāzes.

Royal Window Profiles profilu priekšrocības:

 • Optimāli tremiskās izolācijas parametri.
 • Fasādes forma, kas nodrošina labu izskatu un pastiprinātus darba parametrus.
 • Unikāla gluda forma (Soft Line).
 • Jauna ekstruģēšanas tehnoloģija, kas nodrošina lielāku virsmas gludumu.
 • Ekoloģisku alvas-organikas bāzes stabilizatoru izmantošana, kas nekaitē cilvēka veselībai un apkārtējai videi.
 • Perfekti statiskie un akustiskie parametri.
 • Tie ir ļoti balti ar izteiktu krāsas noturību.
 • Bagātus krāsu toņus nodrošina RENOLIT pārklājumi (vienkrāsaini, vairākkrāsu, koksni imitējoši).
 • Rūpējoties par Royal Window Profiles sistēmu regulāru attīstību arvien jaunu sistēmas elementu ieviešana tirgū.
 • Pastāvīga kvalitātes kontrole, kas nodrošina visaugstāko produkta kvalitāti.
 • Otrreizējās izejvielas – PVC atkritumi tiek pārstrādāti.


 • © "Royal Latvia". Visas tiesības aizsargātas.
  Dizaina studija Piekabju noma Seno lietu portāls Suvenīru monētu veikals Raksti par interneta troļļiem